Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Danique Van Nes | A Local Swim Kids | 00:11:53 | 2.53 | |||
2 | Thijs Roseboom | A Local Swim Kids | 00:12:01 | 2.49 | |||
3 | Katja van der Krogt | A Local Swim Kids | 00:12:07 | 2.47 | |||
4 | Mikki van Schaik | A Local Swim Kids | 00:12:24 | 2.48 | |||
5 | Sanne Oostrom | A Local Swim Kids | 00:12:28 | 2.41 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anique Hazebroek | A Local Swim Kids | 00:06:35 | 4.55 | |||
2 | Jorrit Hazebroek | A Local Swim Kids | 00:09:10 | 3.27 | |||
3 | Julia-Sophie Visser | A Local Swim Kids | 00:09:56 | 3.02 | |||
4 | Ronin Heij | A Local Swim Kids | 00:10:44 | 2.79 | |||
5 | Lieke Tersteeg | A Local Swim Kids | 00:11:04 | 2.71 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nick Sijmons | Alfa Accountants en adviseurs | 00:26:58 | 4.45 | |||
2 | Wout de Bruin | De Bruintjes | 00:34:15 | 3.53 | |||
3 | Jurgen van der Meer | Team Motiv | 00:35:13 | 3.41 | |||
4 | Arnoud Bosch | Alfa Accountants en adviseurs | 00:35:49 | 3.35 | |||
5 | Erik Van der Linden | Alfa Accountants en adviseurs | 00:38:04 | 3.15 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rick Torenstra | 00:32:12 | 3.73 | ||||
2 | Derk Van 't Sant | De oceaan zwemmers | 00:33:51 | 3.54 | |||
3 | Tom Bomer | De oceaan zwemmers | 00:36:05 | 3.33 | |||
4 | Chris Borgstein | 00:38:18 | 3.13 | ||||
5 | Bart Vink | Team Vink | 00:38:24 | 3.12 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anja Verhoek | EY, building a better working world | 00:46:30 | 2.58 | |||
2 | Jesse Verhoek | EY, building a better working world | 00:52:31 | 2.28 | |||
3 | Harry van den Berg | Team Lit | 01:02:38 | 1.92 | |||
4 | Bas van den Brink | 01:06:16 | 1.82 | ||||
5 | Bob Dankbaar | EY, building a better working world | 01:06:17 | 1.81 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mieke Walhain | Fysiotherapie Groene Biezen | 00:50:50 | 2.36 | |||
2 | Fleur Hartsink | Diks Verzekeringen | 00:51:57 | 2.31 | |||
3 | Esther van Hoeven | Swimming Sisters | 00:53:35 | 2.25 | |||
4 | Nicole Gras- van Glabbeek | Fysiotherapie Groene Biezen | 00:55:52 | 2.15 | |||
5 | Lies Van Himbergen | Swimming Sisters | 00:56:17 | 2.13 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lisa de Gruijter | Loes en Lies | 00:48:41 | 2.46 | |||
2 | Anneloes van Klaren | Loes en Lies | 00:49:27 | 2.43 | |||
3 | Mervyn Schimmel | PLUS J.Schimmel | 00:57:39 | 2.08 | |||
4 | Bart Boer | Team Hertekampies | 00:59:21 | 2.03 | |||
5 | Marc Lebbink | PLUS J.Schimmel | 00:59:28 | 2.02 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | roos bunnik | De Badeendjes | 00:43:24 | 2.76 | |||
2 | Stijn Vergeer | De Badeendjes | 00:45:26 | 2.67 | |||
3 | Julian Bunnik | De Badeendjes | 00:46:17 | 2.59 | |||
4 | Lotte Vergeer | De Badeendjes | 00:46:22 | 2.61 | |||
5 | Liselotte Baksteen | DTC Media | 00:52:01 | 2.31 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mike Schouten | Watermannen voor ALS | 00:56:10 | 2.17 | |||
2 | Marieke Rockx | Badmutsen | 00:58:54 | 2.04 | |||
3 | Erik van Oort | Watermannen voor ALS | 00:58:55 | 2.04 | |||
4 | Liesbeth Soede | Watermannen voor ALS | 00:59:58 | 2.00 | |||
5 | Sander Dijkstra | Watermannen voor ALS | 01:04:48 | 1.85 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra van Eijndthoven | Momenten van leven | 00:50:35 | 2.37 | |||
2 | Yvonne Veldhoen Mirck | Momenten van leven | 00:52:59 | 2.27 | |||
3 | Eva Mol | De broelers | 00:53:43 | 2.24 | |||
4 | bouvien brocks | De broelers | 00:53:44 | 2.24 | |||
5 | Jerry Veldhoen | Momenten van leven | 00:55:03 | 2.18 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Annemarie Sluimer | 00:49:44 | 2.41 | ||||
2 | Peter Jansen | Ferdinand's zwemsters | 00:53:50 | 2.25 | |||
3 | Floor Jansen | Ferdinand's zwemsters | 00:53:50 | 2.25 | |||
4 | Jan Verhoeve | VoorGarmt | 00:54:08 | 2.23 | |||
5 | Koen van der Horst | VoorGarmt | 00:54:22 | 2.21 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esther Broere | Badmutsen | 00:37:36 | 3.19 | |||
2 | Bart Exalto | Terberg Machines swims for ALS | 00:41:11 | 2.91 | |||
3 | Bouwe Gravesteijn | Terberg Machines swims for ALS | 00:48:17 | 2.48 | |||
4 | Roel Gravesteijn | Terberg Machines swims for ALS | 00:48:25 | 2.48 | |||
5 | Anthony Lekkerkerker | Terberg Machines swims for ALS | 00:51:15 | 2.34 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koen van Rossum | 00:33:35 | 3.60 | ||||
2 | Marjon van der Ham | Ontzorgd Wonen Groep Zwemt | 00:38:48 | 3.12 | |||
3 | Lieve van der Ham | Ontzorgd Wonen Groep Zwemt | 00:42:11 | 2.87 | |||
4 | Paul van Grootheest | Wiegand Bruss optiek | 00:46:19 | 2.59 | |||
5 | Martijn Bloedjes | Ontzorgd Wonen Groep Zwemt | 00:46:53 | 2.59 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sander Rieken | Team BBQ | 00:30:14 | 4.00 | |||
2 | Frank van Ewijk | Team BBQ | 00:39:58 | 3.00 | |||
3 | Sabine Straver | Reddingsbrigade IJsselstein | 00:47:39 | 2.52 | |||
4 | Arjan Boere | Reddingsbrigade IJsselstein | 00:48:51 | 2.46 | |||
5 | Folkert Draisma | Team BBQ | 00:50:42 | 2.38 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Sennef | Team Sennef | 00:47:52 | 2.51 | |||
2 | Gertjan Muller | 00:48:15 | 2.49 | ||||
3 | Roland Mulder | Zwem voor het leven! | 00:49:06 | 2.47 | |||
4 | Susan van Tunen | 00:49:58 | 2.40 | ||||
5 | Peter Sennef | Team Sennef | 00:54:09 | 2.22 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niels van Vliet | Nog Ééntje Dan | 00:37:03 | 3.24 | |||
2 | Toya Rutze | 00:42:06 | 2.85 | ||||
3 | Dion Janssens | Nog Ééntje Dan | 00:44:56 | 2.67 | |||
4 | Rob Augustinus | 00:47:58 | 2.50 | ||||
5 | Karin Van Maarschalkerweerd | 00:48:04 | 2.50 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hendrik jan Kars | HAM Technische Installatie | 00:40:16 | 2.98 | |||
2 | Harry Vergeer | HAM Technische Installatie | 00:45:57 | 2.65 | |||
3 | Marijn Schouten | HAM Technische Installatie | 00:48:41 | 2.49 | |||
4 | Jeroen De Jooden | HAM Technische Installatie | 00:50:24 | 2.38 | |||
5 | Fred Van Houwelingen | HAM Technische Installatie | 00:51:08 | 2.37 |