Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stefan Oost | Groningen | 00:25:46 | 14.85 | |||
2 | Hessel Riemersma | Drachten | 00:26:04 | 14.67 | |||
3 | Klaas Algra | Frieschepalen | 00:26:08 | 14.65 | |||
4 | Tiemen Annema | Ureterp | 00:31:26 | 12.18 | |||
5 | Bertus de Graaf | Frieschepalen | 00:31:37 | 12.11 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gerrit Pijpker | Bakkeveen | 00:23:21 | 16.38 | |||
2 | Sjouke Elzinga | Leeuwarden | 00:24:56 | 15.34 | |||
3 | Mark de Vries | Drachten | 00:25:49 | 14.83 | |||
4 | Rudin Dijkstra | Drachten | 00:25:58 | 14.74 | |||
5 | Keimpe de Jong | Drachten | 00:29:33 | 13.01 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bert Ausma | Marum | 00:25:57 | 14.74 | |||
2 | Riemer Bosma | Haulerwijk | 00:28:55 | 13.23 | |||
3 | Taeke Boersma | Grootegast | 00:29:12 | 13.13 | |||
4 | Edwin bruinsma | Leeuwarden | 00:31:11 | 12.29 | |||
5 | Jan van der Werff | Kortehemmen | 00:31:46 | 12.09 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ilja Dijk | Drachten | 00:31:04 | 12.32 | |||
2 | Arianne Jonkman | Leeuwarden | 00:31:13 | 12.28 | |||
3 | Adriana Uilkje Andriesma | Drachten | 00:37:23 | 10.30 | |||
4 | Anna Snip | Gorredijk | 00:38:00 | 10.12 | |||
5 | Ilse Dijkstra | De Wilp Gn | 00:38:05 | 10.07 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mettie de Vegt | Ureterp | 00:28:57 | 13.25 | |||
2 | Imgriet Hulst | Drachten | 00:30:05 | 12.75 | |||
3 | Esther Hofman | Groningen | 00:30:15 | 12.66 | |||
4 | Sanne Harland | Eelde | 00:30:48 | 12.46 | |||
5 | Jildou van der Vee | Ureterp | 00:33:01 | 11.66 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tine Zweers | Grootegast | 00:25:05 | 15.26 | |||
2 | Anita Talman | Langezwaag | 00:28:01 | 13.72 | |||
3 | Riemkje van Gelderen | Ureterp | 00:29:04 | 13.20 | |||
4 | Margreet Ausma | Marum | 00:30:57 | 12.37 | |||
5 | Tessa Kramp | Leeuwarden | 00:33:44 | 11.38 |
Plts | Naam | Woonplaats | Land | Bruto tijd | Snelheid | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elly Rooda | Grootegast | 00:28:59 | 13.21 | |||
2 | Coby de Jong | Langezwaag | 00:29:36 | 12.99 | |||
3 | Aleida Groothoff | Winsum Gn | 00:29:45 | 12.90 | |||
4 | Janny Hofman | Ureterp | 00:31:24 | 12.21 | |||
5 | Betty Hellinga | Gorredijk | 00:35:37 | 10.79 |