# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jernst Tempelaar | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:18. | 25.25 | ||
2 | Erik Franssen | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:21. | 24.31 | ||
3 | Jarno Verhoofstad | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:28. | 22.38 | ||
4 * | Eric van de Meent | Lent | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:44.10 | 18.93 | ||
5 * | Tom Davids | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:44.10 | 18.93 | ||
6 * | Joppe van Stiphout | Lent | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:44.10 | 18.93 | ||
7 * | Bas Vroemen | Malden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:50.11 | 17.90 | ||
8 * | Stefan Verhaaf | Druten | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:02.12 | 16.14 | ||
9 * | Maurice van Duijnhoven | Elst Gld | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:04.12 | 15.88 | ||
10 * | Sander Niessing | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:13.13 | 14.81 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martijn Beurskens | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:41.10 | 19.50 | ||
2 | Leendertjan Karssemeijer | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:41.10 | 19.50 | ||
3 | Thijs van den Broek | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:51.11 | 17.74 | ||
4 * | Stefan Jansen | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:53.11 | 17.43 | ||
5 * | Stefan Grebe | 's-Gravenhage | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:13.13 | 14.81 | ||
6 * | Paul van der Waaij | Horssen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:44.16 | 12.01 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stijn Sluiters | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 01:43.10 | 19.12 | ||
2 | Wouter van Everdingen | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 01:44.10 | 18.93 | ||
3 | Jordy Mongula | Maastricht | Classic route (120 km) - Mannen | 01:50.11 | 17.90 | ||
4 * | Bas Mollen | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:07.12 | 15.51 | ||
5 * | Niels Reinders | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:23.14 | 13.77 | ||
6 * | Michiel Heevel | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:32.15 | 12.96 | ||
7 * | Erwin Rijndorp | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:56.17 | 11.19 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ferry Schreven | Druten | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:46.10 | 18.58 | ||
2 | Arnoud Runia | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 01:58.11 | 16.69 | ||
3 | Marc Johnston | Wijchen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:02.12 | 16.14 | ||
4 * | Rens Verboeket | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:19.13 | 14.17 | ||
5 * | Roy Maas | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:19.13 | 14.17 | ||
6 * | Tim Janssen | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:21.14 | 13.97 | ||
7 * | Michiel Kallenberg | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:34.15 | 12.79 | ||
8 * | Johan van der Dennen | Eindhoven | Classic route (120 km) - Mannen | 02:34.15 | 12.79 | ||
9 * | Jasper Rosmulder | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:19.19 | 9.90 | ||
10 * | Rashindra Manniesing | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:30.21 | 9.38 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martijn Valks | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:39. | 19.89 | ||
2 | Camiel Margry | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:05.12 | 15.75 | ||
3 | Olaf Krings | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:12.13 | 14.92 | ||
4 * | Menno Kroezen | Amsterdam | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:13.13 | 14.81 | ||
5 * | Stef de Bont | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:15.13 | 14.59 | ||
6 * | Joost Fledderus | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:15.13 | 14.59 | ||
7 * | Jules Kraaijkamp | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:15.13 | 14.59 | ||
8 * | Lennart Weerts | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:39.15 | 12.38 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fons van workum | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:49.10 | 18.07 | ||
2 | Michael Astro | Amersfoort | Classic route (120 km) - Mannen | 01:59.11 | 16.55 | ||
3 | Joris de Boer | Winkel | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:10.13 | 15.15 | ||
4 * | Jasper van der Kroft | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 02:11.13 | 15.03 | ||
5 * | Coen Hilvering | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:25.14 | 13.58 | ||
6 * | Camiel Janssen | Hardenberg | Classic route (120 km) - Mannen | 02:29.14 | 13.22 | ||
7 * | Van den Berg | Leiden | Classic route (120 km) - Mannen | 02:31.15 | 13.04 | ||
8 * | Yannick de Rooij | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 02:33.15 | 12.87 | ||
9 * | Jeroen Meijer | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:38.15 | 12.46 | ||
10 * | Esther Reitsema | Groningen | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 02:39.15 | 12.38 | ||
11 * | Clemens van Kooten | Amsterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 02:48.16 | 11.72 | ||
12 * | Nicoline Silvis | Rotterdam | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:00.18 | 10.94 | ||
13 * | Merel Konijnenburg | 's-Hertogenbosch | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:07.18 | 10.53 | ||
14 * | Frank van der Meijs | Goirle | Classic route (120 km) - Mannen | 03:33.21 | 9.25 | ||
15 * | Mariët van Duijn | Amsterdam | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:41.22 | 8.91 | ||
16 * | Rik Verhoeven | Breda | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 04:16.25 | 7.69 | ||
17 * | Sandra van Ooijen | Amsterdam | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 05:22.32 | 6.12 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julian Vlasblom | Schoonhoven | Classic route (120 km) - Mannen | 01:56.11 | 16.98 | ||
2 | Thijs Kooiman | Bergschenhoek | Classic route (120 km) - Mannen | 01:58.11 | 16.69 | ||
3 | Wijnand Kooiman | Bergschenhoek | Classic route (120 km) - Mannen | 02:06.12 | 15.63 | ||
4 * | Hugo Kooiman | Bergambacht | Classic route (120 km) - Mannen | 02:30.15 | 13.13 | ||
5 * | Michael Vlasblom | Schoonhoven | Classic route (120 km) - Mannen | 02:50.17 | 11.58 | ||
6 * | Milenka Vlasblom | Schoonhoven | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:23.20 | 9.70 | ||
7 * | Dirck Kooiman | Bergambacht | Classic route (120 km) - Mannen | 04:05.24 | 8.04 | ||
8 * | Liesbeth Kooiman | Utrecht | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 04:23.26 | 7.49 | ||
9 * | Frank de Buijzer | Hilversum | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 04:45.28 | 6.91 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jurriaan Vos | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 01:30. | 21.88 | ||
2 | Brian Lewis | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 02:16.13 | 14.48 | ||
3 | Mark Wernsen | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 02:18.13 | 14.27 | ||
4 * | Jan Wernsen | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 02:19.13 | 14.17 | ||
5 * | Vincent Niels | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 02:20.14 | 14.07 | ||
6 * | Arnoud Vos | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 02:49.16 | 11.65 | ||
7 * | Marijn Wagtmans | Sint Willebrord | Classic route (120 km) - Mannen | 03:33.21 | 9.25 | ||
8 * | Melvin Wagtmans | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 03:56.23 | 8.34 | ||
9 * | Remco Derksen | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 04:33.27 | 7.21 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antoine Wolf | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:01.12 | 16.27 | ||
2 | Erwin Hoftijser | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 02:02.12 | 16.14 | ||
3 | Guido Bosch | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:03.12 | 16.01 | ||
4 * | Casper Spithoven | Elst Gld | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:32.15 | 12.96 | ||
5 * | Henk Roodhardt | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:33.15 | 12.87 | ||
6 * | Gus de Bruijn | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:38.15 | 12.46 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arnoud de Vrij | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 01:55.11 | 17.12 | ||
2 | Ben te Beek | London | Classic route (120 km) - Mannen | 02:03.12 | 16.01 | ||
3 | Mark Munro | Amersfoort | Classic route (120 km) - Mannen | 02:17.13 | 14.37 | ||
4 * | Myrthe van Dijk | Utrecht | Classic route (120 km) - Vrouwen | 02:31.15 | 13.04 | ||
5 * | Lone Skov | Amersfoort | Classic route (120 km) - Vrouwen | 02:44.16 | 12.01 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bas Winters | Hengelo Ov | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:02.12 | 16.14 | ||
2 | Rien de wals | Hengelo Ov | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:05.12 | 15.75 | ||
3 | Axel Marijt | Hengelo Ov | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:10.13 | 15.15 | ||
4 * | Frank Borgman | Borne | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:34.15 | 12.79 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bjorn Houppermans | Echt | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:51.11 | 17.74 | ||
2 | Karel Kleyn | 's-Gravenhage | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:10.13 | 15.15 | ||
3 | Berry Maas | Made | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:19.13 | 14.17 | ||
4 * | Bart Marijnissen | Raamsdonksveer | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:22.14 | 13.87 | ||
5 * | Ard Buis | 's-Gravenhage | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:24.14 | 13.67 | ||
6 * | Wim Bos | Geleen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:27.14 | 13.40 | ||
7 * | Bas den Ouden | Bergen op Zoom | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:29.14 | 13.22 | ||
8 * | Leon den Dulk | 's-Gravenhage | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:32.15 | 12.96 | ||
9 * | Arjan Chrispijn | Almere | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:35.15 | 12.70 | ||
10 * | Michiel de Mos | Monster | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:38.15 | 12.46 | ||
11 * | Stijn Croonen | Mierlo | Classic route (120 km) - Mannen | 02:51.17 | 11.52 | ||
12 * | Bern Chrispijn | Oosterhout Nb | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:52.17 | 11.45 | ||
13 * | Wouter Verwaal | Etten-Leur | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:54.17 | 11.32 | ||
14 * | Richard van Ham | Breda | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:54.17 | 11.32 | ||
15 * | Jasper Croonen | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 02:56.17 | 11.19 | ||
16 * | Oscar Lemmens | Mierlo | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:59.17 | 11.00 | ||
17 * | Camiel Evers | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:04.18 | 10.70 | ||
18 * | Rob Triep | 's-Gravenhage | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:06.18 | 10.59 | ||
19 * | Helmuth Dekkers | Oisterwijk | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:09.18 | 10.42 | ||
20 * | Kees Gosens | Gilze | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:30.21 | 9.38 | ||
21 * | Onno Tijssen | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 04:11.25 | 7.85 | ||
22 * | Christ van den Berg | Breda | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 04:15.25 | 7.72 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeroen Vermeer | Haaren | Classic route (120 km) - Mannen | 02:00.12 | 16.41 | ||
2 | Rick van Bergen | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:09.12 | 15.27 | ||
3 | Winant Hebing | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:15.13 | 14.59 | ||
4 * | Frank van Enckevort | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:28.14 | 13.31 | ||
5 * | Mark van Enckevort | Kronenberg | Classic route (120 km) - Mannen | 02:33.15 | 12.87 | ||
6 * | Sieg Roefs | Berlicum Nb | Classic route (120 km) - Mannen | 02:46.16 | 11.86 | ||
7 * | Ruud Giesen | Didam | Classic route (120 km) - Mannen | 02:55.17 | 11.25 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joost Gremmen | Hilversum | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:57.11 | 16.83 | ||
2 | Mischa Kramer | Oosterbeek | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:08.12 | 15.38 | ||
3 | Martijn Snelder | Hilversum | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:20.14 | 14.07 | ||
4 * | Floris Verlinden | s-Hertogenbosch | Classic route (120 km) - Mannen | 02:48.16 | 11.72 | ||
5 * | Cees Tuip | Arnhem | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:51.17 | 11.52 | ||
6 * | Daan van Well | Chambésy | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:56.17 | 11.19 | ||
7 * | Daisy Hinze | Hilversum | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:20.20 | 9.85 | ||
8 * | Nathaniel Miller | Genève | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:22.20 | 9.75 | ||
9 * | Merijn Vos | Hilversum | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:25.20 | 9.61 | ||
10 * | Dries Bögels | s-Hertogenbosch | Classic route (120 km) - Mannen | 03:28.20 | 9.47 | ||
11 * | Marieke Sprengers | Hilversum | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 04:08.24 | 7.94 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ad Drost | Doornenburg | Classic route (120 km) - Mannen | 02:00.12 | 16.41 | ||
2 | Rick Pruijn | Doornenburg | Classic route (120 km) - Mannen | 02:13.13 | 14.81 | ||
3 | Nico Otten | Doornenburg | Classic route (120 km) - Mannen | 02:14.13 | 14.70 | ||
4 * | Peter de Man | Doornenburg | Classic route (120 km) - Mannen | 02:21.14 | 13.97 | ||
5 * | Bas de Ridder | Doornenburg | Classic route (120 km) - Mannen | 02:24.14 | 13.67 | ||
6 * | Joost van Alst | Doornenburg | Classic route (120 km) - Mannen | 02:29.14 | 13.22 | ||
7 * | Thijs Verwaaijen | Huissen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:32.15 | 12.96 | ||
8 * | Tim van Geelen | Doornenburg | Classic route (120 km) - Mannen | 02:45.16 | 11.93 | ||
9 * | Stefan Claassen | Gendt | Classic route (120 km) - Mannen | 02:54.17 | 11.32 | ||
10 * | Ties Leenders | Doornenburg | Classic route (120 km) - Mannen | 03:00.18 | 10.94 | ||
11 * | Ignas Hartjes | Bemmel | Classic route (120 km) - Mannen | 03:04.18 | 10.70 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peter Klaassen | Bakel | Classic route (120 km) - Mannen | 02:02.12 | 16.14 | ||
2 | Rene Kuijer | Enschede | Classic route (120 km) - Mannen | 02:11.13 | 15.03 | ||
3 | Edwin Traa | Oirschot | Classic route (120 km) - Mannen | 02:14.13 | 14.70 | ||
4 * | William Verschure | Geffen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:15.13 | 14.59 | ||
5 * | Gerard Jacobs | Maastricht | Classic route (120 km) - Mannen | 02:15.13 | 14.59 | ||
6 * | Gerard Verschuren | Eindhoven | Classic route (120 km) - Mannen | 02:15.13 | 14.59 | ||
7 * | Michel Postma | Goutum | Classic route (120 km) - Mannen | 02:18.13 | 14.27 | ||
8 * | Sytse Heida | Goutum | Classic route (120 km) - Mannen | 02:30.15 | 13.13 | ||
9 * | Frans Louwers | Best | Classic route (120 km) - Mannen | 02:40.16 | 12.31 | ||
10 * | Kristian van Grinsven | Helmond | Classic route (120 km) - Mannen | 02:41.16 | 12.23 | ||
11 * | Paula Louwers | Best | Classic route (120 km) - Vrouwen | 02:57.17 | 11.13 | ||
12 * | Jan Moeskops | Middelbeers | Classic route (120 km) - Mannen | 03:00.18 | 10.94 | ||
13 * | Elke Klaassen | Eindhoven | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:01.18 | 10.88 | ||
14 * | Jan Grijpstra | Burgum | Classic route (120 km) - Mannen | 03:03.18 | 10.76 | ||
15 * | Hans van Zeist | Oirschot | Classic route (120 km) - Mannen | 03:11.19 | 10.31 | ||
16 * | Kees Klaassen | Bakel | Classic route (120 km) - Mannen | 03:17.19 | 10.00 | ||
17 * | Harrie Machielsen | Oirschot | Classic route (120 km) - Mannen | 03:19.19 | 9.90 | ||
18 * | Tom Wanrooij | Geldrop | Classic route (120 km) - Mannen | 03:27.20 | 9.51 | ||
19 * | Hans Ketelaars | Schijndel | Classic route (120 km) - Mannen | 03:28.20 | 9.47 | ||
20 * | Tiny Jaspers | Oirschot | Classic route (120 km) - Mannen | 03:30.21 | 9.38 | ||
21 * | Michael Hoonakker | Emmen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:33.21 | 9.25 | ||
22 * | Harry Roewen | Oldenzaal | Classic route (120 km) - Mannen | 06:32.39 | 5.02 | ||
23 * | Robert Loijen | Eersel | Classic route (120 km) - Mannen | 07:00.42 | 4.69 | ||
24 * | Bert Hilbrands | Oosterhesselen | Classic route (120 km) - Mannen | 07:52.47 | 4.17 | ||
25 * | John Swinkels | Veldhoven | Classic route (120 km) - Mannen | 08:05.48 | 4.06 | ||
26 * | Douwe Kuipers | Tilligte | Classic route (120 km) - Mannen | 08:49.52 | 3.72 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rik te Meulen | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:05.12 | 15.75 | ||
2 | Kasper Bruijsten | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:11.13 | 15.03 | ||
3 | Bart Gertzen | Venray | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:13.13 | 14.81 | ||
4 * | Bas Tromp | Winssen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:20.14 | 14.07 | ||
5 * | Rene Lem | Beers | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:22.14 | 13.87 | ||
6 * | Ivo Panhuizen | Maastricht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:23.14 | 13.77 | ||
7 * | Rik Somford | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:46.16 | 11.86 | ||
8 * | Martijn Duinkerke | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:47.16 | 11.79 | ||
9 * | Rob Malschaert | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:51.17 | 11.52 | ||
10 * | Bram Gerrits | Uden | Classic route (120 km) - Mannen | 02:56.17 | 11.19 | ||
11 * | Michiel Sedelaar | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:01.18 | 10.88 | ||
12 * | William van der Stappen | Groesbeek | Classic route (120 km) - Mannen | 03:07.18 | 10.53 | ||
13 * | Jean-Paul van Basten | Heilig Landstichting | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:13.19 | 10.20 | ||
14 * | Frits v.d. Wildenberg | Malden | Classic route (120 km) - Mannen | 03:15.19 | 10.10 | ||
15 * | Irene Hendriks | Nijmegen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:16.19 | 10.05 | ||
16 * | Puck Oude Elferink | Nijmegen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:18.19 | 9.95 | ||
17 * | Bert Groffen | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:21.20 | 9.80 | ||
18 * | Huub Vlassak | Beers | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 04:01.24 | 8.17 | ||
19 * | Annique van Lier | Maasbommel | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 04:04.24 | 8.07 | ||
20 * | Herbert Karthaus | Heilig Landstichting | Classic route (120 km) - Mannen | 04:14.25 | 7.75 | ||
21 * | Maria Meurs | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 07:00.42 | 4.69 | ||
22 * | Misèl Velhorst | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 09:02.54 | 3.63 | ||
23 * | Hermien Gelinck | Almelo | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 10:26.62 | 3.15 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sjaak Janssen | Schaijk | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:03.12 | 16.01 | ||
2 | Jurjen Overeem | Reek | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:12.13 | 14.92 | ||
3 | Rik Janssen | Reek | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:14.13 | 14.70 | ||
4 * | Roy Bak | Berghem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:16.13 | 14.48 | ||
5 * | Roel Janssen | Reek | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:18.13 | 14.27 | ||
6 * | Frank Janssen | Reek | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:58.17 | 11.06 | ||
7 * | Mari Janssen | Reek | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:07.18 | 10.53 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raf Vervloessem | Nieuwegein | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:50.11 | 17.90 | ||
2 | Edward van Nes | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 02:19.13 | 14.17 | ||
3 | Norbert Tijssen | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 02:25.14 | 13.58 | ||
4 * | Rob van Tiel | Waarder | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:27.14 | 13.40 | ||
5 * | Ingram Micro 13 | Nieuwegein | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:35.15 | 12.70 | ||
6 * | Ingram Micro 5 | Nieuwegein | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:36.15 | 12.62 | ||
7 * | Len Konings | Nieuwegein | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:37.15 | 12.54 | ||
8 * | Andre Wolters | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 02:39.15 | 12.38 | ||
9 * | Ingram Micro 8 | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 02:42.16 | 12.16 | ||
10 * | Leander van den IJssel | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 02:44.16 | 12.01 | ||
11 * | Wim Kemme | Nieuwegein | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:45.16 | 11.93 | ||
12 * | Ingram Micro 9 | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 02:50.17 | 11.58 | ||
13 * | Michel van Rossum | Nieuwegein | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:53.17 | 11.38 | ||
14 * | Rens ter Horst | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 02:55.17 | 11.25 | ||
15 * | Simon de Roode | Nieuwegein | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:57.17 | 11.13 | ||
16 * | Michiel van Dam | Nieuwegein | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:58.17 | 11.06 | ||
17 * | Erlend Quast | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 02:58.17 | 11.06 | ||
18 * | Danny de Bruijn | Capelle aan den IJssel | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:59.17 | 11.00 | ||
19 * | Mr. Veenman | Nieuwegein | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:59.17 | 11.00 | ||
20 * | Onijdes Wijma | Nieuwegein | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:01.18 | 10.88 | ||
21 * | Arthur Kemme | Nieuwegein | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:02.18 | 10.82 | ||
22 * | Victor Segers | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 03:06.18 | 10.59 | ||
23 * | Ingram Micro 14 | Nieuwegein | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:07.18 | 10.53 | ||
24 * | Bert Blaas | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 03:11.19 | 10.31 | ||
25 * | Ingram Micro 3 | Nieuwegein | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:12.19 | 10.26 | ||
26 * | Erik Kouwenhoven | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 03:25.20 | 9.61 | ||
27 * | Jouke Wijnstra | Nieuwegein | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:28.20 | 9.47 | ||
28 * | Danny Flendrie | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 03:29.20 | 9.42 | ||
29 * | Frank van Veen | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 03:30.21 | 9.38 | ||
30 * | Ingram Micro 6 | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 03:51.23 | 8.52 | ||
31 * | Jos Verboom | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 04:12.25 | 7.81 | ||
32 * | Bernard van Driel | Nieuwegein | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 04:40.28 | 7.03 | ||
33 * | Berry Jansen | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 04:47.28 | 6.86 | ||
34 * | Ingram Micro 4 | Nieuwegein | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 05:02.30 | 6.52 | ||
35 * | Ingram Micro 7 | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 05:04.30 | 6.48 | ||
36 * | Arjan Overvliet | Nieuwegein | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 05:34.33 | 5.90 | ||
37 * | Franklyn Cecilia | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 05:38.33 | 5.83 | ||
38 * | Nelis Cornelisse | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Mannen | 05:38.33 | 5.83 | ||
39 * | Alain Luxembourg | Nieuwegein | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 05:41.34 | 5.77 | ||
40 * | Ingram Micro 11 | Nieuwegein | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 05:45.34 | 5.71 | ||
41 * | Niels van Os | Nieuwegein | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 05:47.34 | 5.67 | ||
42 * | Arthur Lalin | Nieuwegein | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 05:51.35 | 5.61 | ||
43 * | Monika Kanbier | Nieuwegein | Classic route (120 km) - Vrouwen | 06:16.37 | 5.24 | ||
44 * | Ingram Micro 2 | Nieuwegein | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 07:30.45 | 4.38 | ||
45 * | Ingram Micro 1 | Nieuwegein | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 07:32.45 | 4.36 | ||
46 * | Alfred van Zalk | Nieuwegein | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 08:24.50 | 3.91 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teun Strijbosch | Katwijk Nb | Classic route (120 km) - Mannen | 02:01.12 | 16.27 | ||
2 | Ivo Brands | Cuijk | Classic route (120 km) - Mannen | 02:10.13 | 15.15 | ||
3 | Jelte Schuurmans | Cuijk | Classic route (120 km) - Mannen | 02:23.14 | 13.77 | ||
4 * | Merlijn Cohen | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:31.15 | 13.04 | ||
5 * | Bas Berndes | Gennep | Classic route (120 km) - Mannen | 02:31.15 | 13.04 | ||
6 * | Chris van de Wiel | Cuijk | Classic route (120 km) - Mannen | 02:33.15 | 12.87 | ||
7 * | Willem van de Vorle | Vianen Nb | Classic route (120 km) - Mannen | 02:35.15 | 12.70 | ||
8 * | Joppe Schuurmans | Cuijk | Classic route (120 km) - Mannen | 02:38.15 | 12.46 | ||
9 * | Rens Mahler | Vianen Nb | Classic route (120 km) - Mannen | 02:42.16 | 12.16 | ||
10 * | Tom Pijnappel | Cuijk | Classic route (120 km) - Mannen | 02:45.16 | 11.93 | ||
11 * | Geert Hermens | Cuijk | Classic route (120 km) - Mannen | 02:48.16 | 11.72 | ||
12 * | Mark Effing | Cuijk | Classic route (120 km) - Mannen | 02:49.16 | 11.65 | ||
13 * | Nick Peters | Beuningen Gld | Classic route (120 km) - Mannen | 02:54.17 | 11.32 | ||
14 * | Jeffrey Dado | Cuijk | Classic route (120 km) - Mannen | 03:08.18 | 10.47 | ||
15 * | Maurice van der Gang | Cuijk | Classic route (120 km) - Mannen | 03:30.21 | 9.38 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maarten Dijk | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:50.11 | 17.90 | ||
2 | Joost Frencken | Hilvarenbeek | Classic route (120 km) - Mannen | 02:15.13 | 14.59 | ||
3 | Jack Bergman | Eindhoven | Classic route (120 km) - Mannen | 02:30.15 | 13.13 | ||
4 * | Jeroen Nobel | 's-Hertogenbosch | Classic route (120 km) - Mannen | 02:35.15 | 12.70 | ||
5 * | Gerrit Kamminga | Eindhoven | Classic route (120 km) - Mannen | 02:56.17 | 11.19 | ||
6 * | Mireille Jans | Oosterhout Nb | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:33.21 | 9.25 | ||
7 * | Mischa van der Geld | 's-Hertogenbosch | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 08:06.48 | 4.05 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arno de Koning | Deventer | Classic route (120 km) - Mannen | 01:52.11 | 17.58 | ||
2 | Wouter Kuhlman | Deventer | Classic route (120 km) - Mannen | 02:13.13 | 14.81 | ||
3 | Luc Prinsen | Deventer | Classic route (120 km) - Mannen | 02:33.15 | 12.87 | ||
4 * | Wim Pruijsers | Deventer | Classic route (120 km) - Mannen | 02:33.15 | 12.87 | ||
5 * | Leon Peeters | Deventer | Classic route (120 km) - Mannen | 02:53.17 | 11.38 | ||
6 * | Lucas van der Linde | Deventer | Classic route (120 km) - Mannen | 03:06.18 | 10.59 | ||
7 * | Tirza Huisingh | Deventer | Classic route (120 km) - Vrouwen | 05:23.32 | 6.10 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | René Beuker | Huizen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:12.13 | 14.92 | ||
2 | Patrick Dashorst | Almere | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:12.13 | 14.92 | ||
3 | Pieter Schoenmakers | Amsterdam | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:15.13 | 14.59 | ||
4 * | Olaf Grimbergen | Huizen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:27.14 | 13.40 | ||
5 * | Michel de Jong | Naarden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:07.18 | 10.53 | ||
6 * | Mathilde Klomp | Hilversum | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:44.22 | 8.79 | ||
7 * | Ed Hooimeijer | Hilversum | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:46.22 | 8.71 | ||
8 * | Marcel Beuker | Huizen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 04:23.26 | 7.49 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raymond Lubberman | Schiphol | Classic route (120 km) - Mannen | 02:06.12 | 15.63 | ||
2 | Huub Schotman | Schiphol | Classic route (120 km) - Mannen | 02:11.13 | 15.03 | ||
3 | Edwin Bul | Schiphol | Classic route (120 km) - Mannen | 02:24.14 | 13.67 | ||
4 * | Arend de Jong | Schiphol | Classic route (120 km) - Mannen | 02:36.15 | 12.62 | ||
5 * | Jan-Willem Reijrink | Voorschoten | Classic route (120 km) - Mannen | 02:42.16 | 12.16 | ||
6 * | Stuart Holding | Schiphol | Classic route (120 km) - Mannen | 03:02.18 | 10.82 | ||
7 * | Erik van Goor | Schiphol | Classic route (120 km) - Mannen | 03:06.18 | 10.59 | ||
8 * | Nico van Wieringen | Schiphol | Classic route (120 km) - Mannen | 03:11.19 | 10.31 | ||
9 * | Arie de Winter | Schiphol | Classic route (120 km) - Mannen | 03:13.19 | 10.20 | ||
10 * | Gwenn Logister | Schiphol | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:28.20 | 9.47 | ||
11 * | Johan Zandstra | Schiphol | Classic route (120 km) - Mannen | 03:34.21 | 9.20 | ||
12 * | Fokko Kroesen | Schiphol | Classic route (120 km) - Mannen | 03:38.21 | 9.03 | ||
13 * | Heleen de Looff | Schiphol | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:47.22 | 8.67 | ||
14 * | Frederieke Bakkerode | Schiphol | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:59.23 | 8.24 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Danny Leenaerts | Oosterhout Nb | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:11.13 | 15.03 | ||
2 | Jos Mabesoone | Teteringen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:12.13 | 14.92 | ||
3 | Ronald Bekker | Oosterhout Nb | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:19.13 | 14.17 | ||
4 * | Mighty May van der Salm | Oosterhout Nb | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 02:24.14 | 13.67 | ||
5 * | Michel Methorst | Oosterhout Nb | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:45.16 | 11.93 | ||
6 * | Patrick Lapre | Dordrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:47.16 | 11.79 | ||
7 * | Anton Jansen | Oosterhout Nb | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:02.18 | 10.82 | ||
8 * | Eric Loonen | Oosterhout Nb | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:09.18 | 10.42 | ||
9 * | Hans van Elzakker | Oosterhout Nb | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:21.20 | 9.80 | ||
10 * | Ellen Loonen | Oosterhout Nb | Classic route (120 km) - Vrouwen | 04:32.27 | 7.24 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rob Scherders | Oosterhout Nb | Classic route (120 km) - Mannen | 01:54.11 | 17.27 | ||
2 | Jack Siemons | Oosterhout Nb | Classic route (120 km) - Mannen | 02:12.13 | 14.92 | ||
3 | Eric de Leeuw | Oosterhout Nb | Classic route (120 km) - Mannen | 02:37.15 | 12.54 | ||
4 * | Frank Schepers | Oosterhout Nb | Classic route (120 km) - Mannen | 02:45.16 | 11.93 | ||
5 * | Francois Jansen | Oosterhout Nb | Classic route (120 km) - Mannen | 02:48.16 | 11.72 | ||
6 * | Ruud Scherders | Oosterhout Nb | Classic route (120 km) - Mannen | 03:16.19 | 10.05 | ||
7 * | Mary Scherders | Oosterhout Nb | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:33.21 | 9.25 | ||
8 * | Karin de Leeuw | Oosterhout Nb | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:37.21 | 9.07 | ||
9 * | Irene Schepers | Oosterhout Nb | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:43.22 | 8.83 | ||
10 * | Angelique Jansen | Oosterhout Nb | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:54.23 | 8.42 | ||
11 * | Carla Siemons | Oosterhout Nb | Classic route (120 km) - Vrouwen | 07:33.45 | 4.35 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erwin Schumm | Naarden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:10.13 | 15.15 | ||
2 | Patrick Smitka | Bussum | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:13.13 | 14.81 | ||
3 | Jan-Pieter Laauwen | Hilversum | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:21.14 | 13.97 | ||
4 * | Koos de Jong | Naarden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:29.14 | 13.22 | ||
5 * | Robbert Claassen | Naarden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:41.16 | 12.23 | ||
6 * | Theo de Boer | Naarden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:16.19 | 10.05 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Job Wijn | Gemert | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:09.12 | 15.27 | ||
2 | Twan van den Heuvel | Gemert | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:11.13 | 15.03 | ||
3 | Gerrit Fimerius | Eindhoven | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:24.14 | 13.67 | ||
4 * | Ton Brzoskowski | Gemert | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:25.14 | 13.58 | ||
5 * | Sander Schennink | Nuenen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:42.16 | 12.16 | ||
6 * | Frank Staadegaard | Gemert | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:13.19 | 10.20 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Max Janssen | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:51.11 | 17.74 | ||
2 | Edwin Dekker | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:26.14 | 13.49 | ||
3 | Robin Evens | Linne | Classic route (120 km) - Mannen | 02:29.14 | 13.22 | ||
4 * | Marcel Mertens | Venlo | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:42.16 | 12.16 | ||
5 * | Maarten Beentjes | Velp Gld | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:43.16 | 12.08 | ||
6 * | Marcel de Jong | Ravenstein | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:55.17 | 11.25 | ||
7 * | Tom Teggelaar | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:55.17 | 11.25 | ||
8 * | Joost Gerritsen | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:03.18 | 10.76 | ||
9 * | Jeroen Brinkman | Malden | Classic route (120 km) - Mannen | 03:04.18 | 10.70 | ||
10 * | Niels schols | Velp Gld | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:04.18 | 10.70 | ||
11 * | Coen Houtman | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:09.18 | 10.42 | ||
12 * | Barbara Witteveen | Laag-Keppel | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:11.19 | 10.31 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ramon Heinen | Winterswijk | Classic route (120 km) - Mannen | 02:04.12 | 15.88 | ||
2 | John Geurkink | Winterswijk | Classic route (120 km) - Mannen | 02:22.14 | 13.87 | ||
3 | Loek Heinne | Winterswijk Henxel | Classic route (120 km) - Mannen | 02:22.14 | 13.87 | ||
4 * | Maurice Goossens | Winterswijk | Classic route (120 km) - Mannen | 02:46.16 | 11.86 | ||
5 * | Marcel Memelink | Winterswijk | Classic route (120 km) - Mannen | 02:48.16 | 11.72 | ||
6 * | Hans Hoytink | Winterswijk | Classic route (120 km) - Mannen | 03:02.18 | 10.82 | ||
7 * | Remko Honderslo | Winterswijk | Classic route (120 km) - Mannen | 03:25.20 | 9.61 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pim van den Brule | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:13.13 | 14.81 | ||
2 | Joren Seveke | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:15.13 | 14.59 | ||
3 | Luuk Vissers | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:20.14 | 14.07 | ||
4 * | Reinout Heutink | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:34.15 | 12.79 | ||
5 * | Egbert van de Pijpekamp | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:45.16 | 11.93 | ||
6 * | Pepijn Heutink | Groningen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:47.16 | 11.79 | ||
7 * | Laurens Breure | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:52.17 | 11.45 | ||
8 * | Stef Toonen | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:53.17 | 11.38 | ||
9 * | Maik Ligtenbelt | Amsterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 03:08.18 | 10.47 | ||
10 * | Robin Heijna | Nijmegen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:09.18 | 10.42 | ||
11 * | Bram Korsten | Amsterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 03:13.19 | 10.20 | ||
12 * | Fenna Peper | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:25.20 | 9.61 | ||
13 * | Juul Peper | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:29.20 | 9.42 | ||
14 * | Carmen Helmink | Amsterdam | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:42.22 | 8.87 | ||
15 * | Lieke Mutgeert | Amsterdam | Classic route (120 km) - Vrouwen | 05:50.35 | 5.63 | ||
16 * | Per Dorst | Amsterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 06:37.39 | 4.96 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marc Haaksman | Houten | Classic route (120 km) - Mannen | 02:11.13 | 15.03 | ||
2 | Marty Claus | Vleuten | Classic route (120 km) - Mannen | 02:16.13 | 14.48 | ||
3 | Joram Taal | Rotterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 02:23.14 | 13.77 | ||
4 * | Joost van Valkengoed | Zeist | Classic route (120 km) - Mannen | 02:26.14 | 13.49 | ||
5 * | Herman Tessels | Zeist | Classic route (120 km) - Mannen | 02:58.17 | 11.06 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pieter Timmerman | Amsterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 02:01.12 | 16.27 | ||
2 | Hendrik Schmidt | Rotterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 02:23.14 | 13.77 | ||
3 | Eric San Giorgi | Amsterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 02:27.14 | 13.40 | ||
4 * | Olaf Berendsen | Amsterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 02:35.15 | 12.70 | ||
5 * | Victor van Woerden | Maastricht | Classic route (120 km) - Mannen | 02:37.15 | 12.54 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ad Brenters | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:08.12 | 15.38 | ||
2 | Jan Willem Dingen | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:18.13 | 14.27 | ||
3 | Jan Dirk de Boer | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:27.14 | 13.40 | ||
4 * | Eric kuhlmann | Lent | Classic route (120 km) - Mannen | 02:35.15 | 12.70 | ||
5 * | Bernd Hendriksen | Berg en Dal | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:39.15 | 12.38 | ||
6 * | Johan Dekkers | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:40.16 | 12.31 | ||
7 * | Wiektske Brenters | Nijmegen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:02.18 | 10.82 | ||
8 * | Sjon Debie | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:02.18 | 10.82 | ||
9 * | Jos Willemsen | Beuningen Gld | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:06.18 | 10.59 | ||
10 * | Volkert Vintges | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:10.19 | 10.36 | ||
11 * | Erik Kemper | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:12.19 | 10.26 | ||
12 * | Susan Geurts | Lent | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:19.19 | 9.90 | ||
13 * | Antoine Janssen | Lent | Classic route (120 km) - Mannen | 03:24.20 | 9.65 | ||
14 * | Christine Wevers | Lent | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:28.20 | 9.47 | ||
15 * | Pim de ridder | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:30.21 | 9.38 | ||
16 * | Ton Hendriksen | Doetinchem | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:35.21 | 9.16 | ||
17 * | Els van Koolwijk | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 04:28.26 | 7.35 | ||
18 * | Jan Schouw | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 05:05.30 | 6.46 | ||
19 * | Eef Vintges | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 06:18.37 | 5.21 | ||
20 * | Jeroen Fokke | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 08:23.50 | 3.91 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rob Kampschreur | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:09.12 | 15.27 | ||
2 | Tiemen van Boxtel | Tilburg | Classic route (120 km) - Mannen | 02:15.13 | 14.59 | ||
3 | Rob Roudijk | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:31.15 | 13.04 | ||
4 * | Chris Aarts | Hilvarenbeek | Classic route (120 km) - Mannen | 02:32.15 | 12.96 | ||
5 * | Maurits Geven | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 02:54.17 | 11.32 | ||
6 * | Bouke Overdorp | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:07.18 | 10.53 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johan Murk | Montfoort | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:07.12 | 15.51 | ||
2 | Rienk van Oostrum | Montfoort | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:21.14 | 13.97 | ||
3 | Alex van der Laan | Gouda | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:28.14 | 13.31 | ||
4 * | Kees Vlooswijk | Linschoten | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:31.15 | 13.04 | ||
5 * | Lambert van Dam | Montfoort | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:40.16 | 12.31 | ||
6 * | Ivo Bergwerff | Montfoort | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:45.16 | 11.93 | ||
7 * | Léon de Ridder | Montfoort | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:49.16 | 11.65 | ||
8 * | Gijsbert Vendrig | Montfoort | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:52.17 | 11.45 | ||
9 * | Erik Ott | Montfoort | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:55.17 | 11.25 | ||
10 * | Peter van den Brink | Montfoort | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:55.17 | 11.25 | ||
11 * | Angela Vlooswijk | Linschoten | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:06.18 | 10.59 | ||
12 * | Frank Ott | Montfoort | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:27.20 | 9.51 | ||
13 * | Ans de Ridder | Montfoort | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:37.21 | 9.07 | ||
14 * | John van Echtelt | Montfoort | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 04:40.28 | 7.03 | ||
15 * | Anneke Murk | Montfoort | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 06:24.38 | 5.13 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niels Veenman | Amsterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 02:04.12 | 15.88 | ||
2 | Paul Stevens | Elst Gld | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:07.12 | 15.51 | ||
3 | Wim Witjes | Elst Gld | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:48.16 | 11.72 | ||
4 * | Eddy Reimerink | Elst Gld | Classic route (120 km) - Mannen | 03:09.18 | 10.42 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Danny Smeets | Stein | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:09.12 | 15.27 | ||
2 | Ron Smeets | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:14.13 | 14.70 | ||
3 | Michiel van Genugten | Vught | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:36.15 | 12.62 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bas de Weerd | Beugen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:08.12 | 15.38 | ||
2 | Marc Molkenboer | Boxmeer | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:26.14 | 13.49 | ||
3 | John van Rooij | Boxmeer | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:30.15 | 13.13 | ||
4 * | Wim Mulder | Sambeek | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:30.15 | 13.13 | ||
5 * | Harry Van Hoenselaar | Boxmeer | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:33.15 | 12.87 | ||
6 * | Peter van Daalen de Jel | Boxmeer | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:38.15 | 12.46 | ||
7 * | Remon van Aubel | Boxmeer | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:43.16 | 12.08 | ||
8 * | Henk Kollee | Boxmeer | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:46.16 | 11.86 | ||
9 * | Peter van Haren | Boxmeer | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:51.17 | 11.52 | ||
10 * | Luc Klomp | Boxmeer | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:55.17 | 11.25 | ||
11 * | Jan van Hoenselaar | Wanroij | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:10.19 | 10.36 | ||
12 * | Ber Thijssen | Boxmeer | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:16.19 | 10.05 | ||
13 * | Sylvia Goes-Neervoort | Boxmeer | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:19.19 | 9.90 | ||
14 * | John Abels | Boxmeer | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:25.20 | 9.61 | ||
15 * | Geert Verstraaten | Boxmeer | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:26.20 | 9.56 | ||
16 * | Hans Vedder | Boxmeer | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:36.21 | 9.12 | ||
17 * | Anke van Haren | Boxmeer | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:41.22 | 8.91 | ||
18 * | Tedde de Boer | Oegstgeest | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 05:35.33 | 5.88 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stefan Moons | Zwolle | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:20.14 | 14.07 | ||
2 | Joris van der Cammen | Veghel | Classic route (120 km) - Mannen | 02:21.14 | 13.97 | ||
3 | Maarten van der klip | Naarden | Classic route (120 km) - Mannen | 02:22.14 | 13.87 | ||
4 * | Arjaan de Schipper | Eindhoven | Classic route (120 km) - Mannen | 02:37.15 | 12.54 | ||
5 * | Patrick van Gorkom | Rosmalen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:43.16 | 12.08 | ||
6 * | Geert van Bommel | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:46.16 | 11.86 | ||
7 * | Wilbert Kuster | Leuvenheim | Classic route (120 km) - Mannen | 02:47.16 | 11.79 | ||
8 * | Marcel Bakker | Hellevoetsluis | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:47.16 | 11.79 | ||
9 * | Johan Broersma | Zwolle | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:49.16 | 11.65 | ||
10 * | Arjen de Jong | Numansdorp | Classic route (120 km) - Mannen | 03:07.18 | 10.53 | ||
11 * | Marcel Koper | Waalwijk | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:08.18 | 10.47 | ||
12 * | Jasper Blei | Kampen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:08.18 | 10.47 | ||
13 * | Hans Bergkotte | Schiedam | Classic route (120 km) - Mannen | 03:10.19 | 10.36 | ||
14 * | Joost Vos | Uden | Classic route (120 km) - Mannen | 03:14.19 | 10.15 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David Jansen | Doorwerth | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:07.12 | 15.51 | ||
2 | Marc Reijnen | Huissen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:23.14 | 13.77 | ||
3 | Arjen Coster | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:34.15 | 12.79 | ||
4 * | Jaap Pleiter | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:48.16 | 11.72 | ||
5 * | Ton Hoogstraten | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:01.18 | 10.88 | ||
6 * | Rolph Houterman | Rozendaal | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:22.20 | 9.75 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pepijn Kemperman | Rheden | Classic route (120 km) - Mannen | 01:56.11 | 16.98 | ||
2 | Mark Thijsen | Lent | Classic route (120 km) - Mannen | 02:30.15 | 13.13 | ||
3 | Marco Klein Goldewijk | Zieuwent | Classic route (120 km) - Mannen | 02:41.16 | 12.23 | ||
4 * | Ralph Albers | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:43.16 | 12.08 | ||
5 * | Ingo Bouman | Duiven | Classic route (120 km) - Mannen | 02:43.16 | 12.08 | ||
6 * | Michel Roelofs | Gendt | Classic route (120 km) - Mannen | 02:57.17 | 11.13 | ||
7 * | Ronnie Oord | Groesbeek | Classic route (120 km) - Mannen | 03:02.18 | 10.82 | ||
8 * | Geert Pelkman | Bemmel | Classic route (120 km) - Mannen | 03:19.19 | 9.90 | ||
9 * | Marcel Heijmink | Bemmel | Classic route (120 km) - Mannen | 03:31.21 | 9.33 | ||
10 * | Jan Venselaar | Bemmel | Classic route (120 km) - Mannen | 04:16.25 | 7.69 | ||
11 * | Robbert Vissers | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 04:26.26 | 7.40 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mark ten Veen | Zwolle | Classic route (120 km) - Mannen | 02:12.13 | 14.92 | ||
2 | DJ Riphagen | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 02:27.14 | 13.40 | ||
3 | Sander van den Brandhof | Zwolle | Classic route (120 km) - Mannen | 02:36.15 | 12.62 | ||
4 * | Hein Olthof | Heerde | Classic route (120 km) - Mannen | 02:37.15 | 12.54 | ||
5 * | Jan Siegersma | Haren Gn | Classic route (120 km) - Mannen | 03:33.21 | 9.25 | ||
6 * | Jaap-Jan Kant | Zwolle | Classic route (120 km) - Mannen | 03:54.23 | 8.42 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luuk de Klein | Velp Gld | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:14.13 | 14.70 | ||
2 | Bob Klein Lankhorst | Amsterdam | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:24.14 | 13.67 | ||
3 | Elmar van Hoorn | Rotterdam | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:37.15 | 12.54 | ||
4 * | Florian Braakman | Rotterdam | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:46.16 | 11.86 | ||
5 * | Tristan Braakman | Groningen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:50.17 | 11.58 | ||
6 * | Milou Klein Lankhorst | Amsterdam | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:12.19 | 10.26 | ||
7 * | Joop Braakman | Velp Gld | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 04:04.24 | 8.07 | ||
8 * | Eric Smits | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 04:37.27 | 7.11 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rob de Vries | Zutphen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:15.13 | 14.59 | ||
2 | Stan Vriezenga | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:22.14 | 13.87 | ||
3 | Rens Hoefnagels | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:40.16 | 12.31 | ||
4 * | Paul Compen | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:22.20 | 9.75 | ||
5 * | Frank Baars | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:35.21 | 9.16 | ||
6 * | Michiel Brouwer | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 04:10.25 | 7.88 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nico Monne | Hoofddorp | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:23.14 | 13.77 | ||
2 | Ramon Zuidervaart | Leiderdorp | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:29.14 | 13.22 | ||
3 | Sander van den Berg | Lelystad | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:29.14 | 13.22 | ||
4 * | Bart Demeulenaere | Kudelstaart | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:32.15 | 12.96 | ||
5 * | Fabian Jongmans | Hoofddorp | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:43.16 | 12.08 | ||
6 * | Andy Zurhaar | Bergen Nh | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:56.17 | 11.19 | ||
7 * | John Knapen | Helmond | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:18.19 | 9.95 | ||
8 * | Dennis Boelhouwer | Hoofddorp | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:21.20 | 9.80 | ||
9 * | Frans krijnen | Hilversum | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:22.20 | 9.75 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Noortje Corstjens | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 02:18.13 | 14.27 | ||
2 | Robin van den Brandhof | Veenendaal | Classic route (120 km) - Mannen | 02:31.15 | 13.04 | ||
3 | Ronald Oosterman | Wijchen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:35.15 | 12.70 | ||
4 * | Jan de Wijse | Millingen aan de Rijn | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:52.17 | 11.45 | ||
5 * | Carlo van Haaren | Oss | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:10.19 | 10.36 | ||
6 * | Ivo Schaap | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:19.19 | 9.90 | ||
7 * | Boudewijn Smits | Helvoirt | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:35.21 | 9.16 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bart Wannet | Weurt | Classic route (120 km) - Mannen | 02:09.12 | 15.27 | ||
2 | Jeroen Thonen | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:27.14 | 13.40 | ||
3 | Luuk Heijmans | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:51.17 | 11.52 | ||
4 * | Ferenc Hissink | Haarlem | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:23.20 | 9.70 | ||
5 * | Dennis Hoving | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 04:05.24 | 8.04 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Theo van Boxem | Beek gem Montferland | Classic route (120 km) - Mannen | 02:02.12 | 16.14 | ||
2 | Han de Kleijn | Millingen aan de Rijn | Classic route (120 km) - Mannen | 02:16.13 | 14.48 | ||
3 | Niek van Otterloo | Millingen aan de Rijn | Classic route (120 km) - Mannen | 03:09.18 | 10.42 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paul van der Linden | Almere | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:03.12 | 16.01 | ||
2 | Hillart Corstiaensen | Almere | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:39.15 | 12.38 | ||
3 | Francien Looije | Almere | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 02:46.16 | 11.86 | ||
4 * | Walter Soek | Almere | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:47.16 | 11.79 | ||
5 * | Marco Muts | Almere | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:13.19 | 10.20 | ||
6 * | Synthia Corstiaensen | Almere | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:42.22 | 8.87 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maarten Kleene | Velp Gld | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:16.13 | 14.48 | ||
2 | Peter Dielessen | Montfoort | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:35.15 | 12.70 | ||
3 | Charlie Cappetti | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:44.16 | 12.01 | ||
4 * | Gerard Dielessen | Oosterbeek | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:04.18 | 10.70 | ||
5 * | Maartje van den Berg | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:06.18 | 10.59 | ||
6 * | Martine Onstein | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:17.19 | 10.00 | ||
7 * | Mikal van Kuilenburg | Montfoort | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:20.20 | 9.85 | ||
8 * | Dick Hofman | Heteren | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:31.21 | 9.33 | ||
9 * | Jilles Hiemink | Hijken | Classic route (120 km) - Mannen | 03:42.22 | 8.87 | ||
10 * | Kaya van Dorssen | Hijken | Classic route (120 km) - Vrouwen | 04:14.25 | 7.75 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peter Hartman | Rheden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:19.13 | 14.17 | ||
2 | Ernst-jan Molenkamp | Amersfoort | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:34.15 | 12.79 | ||
3 | Marc Eleveld | Lent | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:43.16 | 12.08 | ||
4 * | Sander Overkamp | Eibergen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:51.17 | 11.52 | ||
5 * | Michiel van de Pas | Sint-Oedenrode | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:56.17 | 11.19 | ||
6 * | Janneke Scheepers | Breda | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 02:58.17 | 11.06 | ||
7 * | Arent Snaak | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:06.18 | 10.59 | ||
8 * | Stefan de Leeuw | Breda | Classic route (120 km) - Mannen | 03:16.19 | 10.05 | ||
9 * | Jan van de Haar | Woudenberg | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:18.19 | 9.95 | ||
10 * | Geke van de Haar | Woudenberg | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:19.19 | 9.90 | ||
11 * | Tom Orzechowski | Utrecht | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:20.20 | 9.85 | ||
12 * | Vi Lugthart | Amsterdam | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:25.20 | 9.61 | ||
13 * | Bas Alblas | Rotterdam | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:28.20 | 9.47 | ||
14 * | Ramona de Roij-Peeters | Tilburg | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:34.21 | 9.20 | ||
15 * | Hajo Bloemendaal | Tiel | Classic route (120 km) - Mannen | 03:46.22 | 8.71 | ||
16 * | Mirjam Gorissen | Bodegraven | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 04:00.24 | 8.21 | ||
17 * | Sander Verrips | Bergambacht | Classic route (120 km) - Mannen | 04:05.24 | 8.04 | ||
18 * | Paco Trujillo | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 05:42.34 | 5.76 | ||
19 * | Willem van den Bedem | IJsselstein Ut | Classic route (120 km) - Mannen | 06:10.37 | 5.32 | ||
20 * | Conny van Rooy | Goirle | Classic route (120 km) - Vrouwen | 06:29.38 | 5.06 | ||
21 * | Mirjam Terlingen | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 06:47.40 | 4.84 | ||
22 * | Caroline Ermes | Tilburg | Classic route (120 km) - Vrouwen | 07:04.42 | 4.64 | ||
23 * | Max Tjoa | Oegstgeest | Classic route (120 km) - Mannen | 07:17.43 | 4.51 | ||
24 * | Linda de Bruin | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 07:58.47 | 4.12 | ||
25 * | Belinda Krijgsman | Nieuwaal | Classic route (120 km) - Vrouwen | 08:09.48 | 4.03 | ||
26 * | Bart Wigchert | Maastricht | Classic route (120 km) - Mannen | 13:43.82 | 2.39 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wouter Engelen | Loon op Zand | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:09.12 | 15.27 | ||
2 | Frank Kriellaars | Tilburg | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:43.16 | 12.08 | ||
3 | Raymond Luijbregts | Tilburg | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:45.16 | 11.93 | ||
4 * | Bas Aerssens | Loon op Zand | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:58.17 | 11.06 | ||
5 * | Ger Bruinsma | Loon op Zand | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:39.21 | 8.99 | ||
6 * | Sjors Verhoeven | Loon op Zand | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 06:36.39 | 4.97 | ||
7 * | Frans Vromans | Loon op Zand | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 07:37.45 | 4.31 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maarten Van der Velden | Naarden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:15.13 | 14.59 | ||
2 | Paul de Geus | Nederhorst den Berg | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:39.15 | 12.38 | ||
3 | Jean-Paul Jansen | Weesp | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:47.16 | 11.79 | ||
4 * | Hugo Schouten | Naarden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:55.17 | 11.25 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Derk-Jan Havenaar | Bleiswijk | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:20.14 | 14.07 | ||
2 | Harold Bottger | Berkel en Rodenrijs | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:22.14 | 13.87 | ||
3 | Tim van Halteren | Maarsbergen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:09.18 | 10.42 | ||
4 * | Peter de Ridder | 's-Gravenhage | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:29.20 | 9.42 | ||
5 * | Marco Fernhout | Soest | Classic route (120 km) - Mannen | 03:44.22 | 8.79 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Mellegers | Zuidland | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:26.14 | 13.49 | ||
2 | Arjan van Meggelen | Zuidland | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:44.16 | 12.01 | ||
3 | Steven Blahowetz | Middelharnis | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:44.16 | 12.01 | ||
4 * | Joep Versluis | Hellevoetsluis | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:52.17 | 11.45 | ||
5 * | Martin Maat | Spijkenisse | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:57.17 | 11.13 | ||
6 * | Rinus Maat | Spijkenisse | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:57.17 | 11.13 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marleen Krijnen | Arnhem | Classic route (120 km) - Vrouwen | 02:31.15 | 13.04 | ||
2 | Miriam Fuselier | Arnhem | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 02:33.15 | 12.87 | ||
3 | Christel Vekerdy-van Dijk | Arnhem | Classic route (120 km) - Vrouwen | 02:51.17 | 11.52 | ||
4 * | Anita Bunk | Arnhem | Classic route (120 km) - Vrouwen | 02:56.17 | 11.19 | ||
5 * | Kimberly Pastoors | Arnhem | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:41.22 | 8.91 | ||
6 * | Eline Hoekert | Arnhem | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:54.23 | 8.42 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marco Kuijper | Tiel | Classic route (120 km) - Mannen | 02:24.14 | 13.67 | ||
2 | Jeroen Wijnhof | Tiel | Classic route (120 km) - Mannen | 02:34.15 | 12.79 | ||
3 | AnneMarie Pieterse | Tiel | Classic route (120 km) - Vrouwen | 02:57.17 | 11.13 | ||
4 * | Cees Spek | Tiel | Classic route (120 km) - Mannen | 03:14.19 | 10.15 | ||
5 * | Peter Fun | Tiel | Classic route (120 km) - Mannen | 03:22.20 | 9.75 | ||
6 * | Berry van Ommeren | Lienden | Classic route (120 km) - Mannen | 03:27.20 | 9.51 | ||
7 * | Richard van baal | Tiel | Classic route (120 km) - Mannen | 04:36.27 | 7.13 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wouter van den Acker | Delft | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:32.15 | 12.96 | ||
2 | Wouter Monkhorst | Delft | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:35.15 | 12.70 | ||
3 | Bob Rockland | Delft | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:49.16 | 11.65 | ||
4 * | Tim van den Bosch | 's-Gravenhage | Classic route (120 km) - Mannen | 03:53.23 | 8.45 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastiaan Lonsain | Groningen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:34.15 | 12.79 | ||
2 | Friso Stilma | Haarlem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:41.16 | 12.23 | ||
3 | Jan-Willem Bouritius | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 02:45.16 | 11.93 | ||
4 * | Michael van Houten | Naarden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:02.18 | 10.82 | ||
5 * | Henk Postma - Camping de Paal | Bergeijk | Classic route (120 km) - Mannen | 03:12.19 | 10.26 | ||
6 * | Bas van Gaalen | Almere | Classic route (120 km) - Mannen | 03:18.19 | 9.95 | ||
7 * | Alex Jansen | Haarlem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:27.20 | 9.51 | ||
8 * | Tamara Daniëls | Haarlem | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:41.22 | 8.91 | ||
9 * | Bart van den Hauten | Castricum | Classic route (120 km) - Mannen | 03:44.22 | 8.79 | ||
10 * | Raymond Daniëls | Haarlem | Classic route (120 km) - Mannen | 04:19.25 | 7.60 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mark Welten | Gorinchem | Classic route (120 km) - Mannen | 02:34.15 | 12.79 | ||
2 | Koos van Weelden | Gorinchem | Classic route (120 km) - Mannen | 02:37.15 | 12.54 | ||
3 | Michel Morang | Gorinchem | Classic route (120 km) - Mannen | 02:49.16 | 11.65 | ||
4 * | HF Nieuwland | Leiderdorp | Classic route (120 km) - Mannen | 02:55.17 | 11.25 | ||
5 * | Ad Amersfoort | Gorinchem | Classic route (120 km) - Mannen | 02:55.17 | 11.25 | ||
6 * | Peter van Werkhoven | Gorinchem | Classic route (120 km) - Mannen | 03:04.18 | 10.70 | ||
7 * | Marc Hendrickx | Gorinchem | Classic route (120 km) - Mannen | 03:22.20 | 9.75 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Judith Kimenai | Asten | Classic route (120 km) - Vrouwen | 02:30.15 | 13.13 | ||
2 | Meta van Heugten | Helmond | Classic route (120 km) - Vrouwen | 02:36.15 | 12.62 | ||
3 | Nicole vd Ven - Smeelen | Heusden gem Asten | Classic route (120 km) - Vrouwen | 02:55.17 | 11.25 | ||
4 * | Lieke van Lieshout | Asten | Classic route (120 km) - Vrouwen | 02:55.17 | 11.25 | ||
5 * | Mireille Winkelmolen | Someren | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:06.18 | 10.59 | ||
6 * | Ginny Fransen | Asten | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:08.18 | 10.47 | ||
7 * | Jacquelien Polman | Heusden gem Asten | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:09.18 | 10.42 | ||
8 * | Janne Hoes | Asten | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:10.19 | 10.36 | ||
9 * | Nienke van de Moosdijk | Asten | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:23.20 | 9.70 | ||
10 * | Kees van het Maalpad | Leidschendam | Classic route (120 km) - Mannen | 03:28.20 | 9.47 | ||
11 * | Ellen van Meijl | Asten | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:31.21 | 9.33 | ||
12 * | Lisette Kursten | Heusden gem Asten | Classic route (120 km) - Vrouwen | 04:25.26 | 7.43 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thijs Slutter | Keijenborg | Classic route (120 km) - Mannen | 02:27.14 | 13.40 | ||
2 | Bas van Opdorp | 's-Hertogenbosch | Classic route (120 km) - Mannen | 02:38.15 | 12.46 | ||
3 | Stephan Schenk | Nieuw-Vennep | Classic route (120 km) - Mannen | 02:57.17 | 11.13 | ||
4 * | Marlies Wabeke | Amersfoort | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:02.18 | 10.82 | ||
5 * | Thomas Kingma | Duiven | Classic route (120 km) - Mannen | 03:26.20 | 9.56 | ||
6 * | Simon Gerth | Amersfoort | Classic route (120 km) - Mannen | 03:27.20 | 9.51 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan van Dongen | Burgh-Haamstede | Classic route (120 km) - Mannen | 02:18.13 | 14.27 | ||
2 | Ellis van Loenhout | Oud-Vossemeer | Classic route (120 km) - Vrouwen | 02:44.16 | 12.01 | ||
3 | Arjan Koops | Sint Philipsland | Classic route (120 km) - Mannen | 03:01.18 | 10.88 | ||
4 * | Wilko Smit | Hellevoetsluis | Classic route (120 km) - Mannen | 03:07.18 | 10.53 | ||
5 * | Natasja Koops-Dubbeld | Sint Philipsland | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:22.20 | 9.75 | ||
6 * | Gerwin Koops | Spijkenisse | Classic route (120 km) - Mannen | 03:24.20 | 9.65 | ||
7 * | Spike Hughes | Gilston | Classic route (120 km) - Mannen | 03:38.21 | 9.03 | ||
8 * | Tony Taylor | South Ockendon | Classic route (120 km) - Mannen | 03:43.22 | 8.83 | ||
9 * | Russell Gould | Felsted | Classic route (120 km) - Mannen | 04:14.25 | 7.75 | ||
10 * | René Hamann | Spijkenisse | Classic route (120 km) - Mannen | 05:22.32 | 6.12 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frank van Nispen | Maarssen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:10.13 | 15.15 | ||
2 | Liselore van Nunen | Vlaardingen | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 02:49.16 | 11.65 | ||
3 | Willemijn Pelser | Delft | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:10.19 | 10.36 | ||
4 * | Stefanie Salmon | Utrecht | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:13.19 | 10.20 | ||
5 * | Marjolein Baauw | Amsterdam | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:27.20 | 9.51 | ||
6 * | Maartje de Groot | Amsterdam | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 05:00.30 | 6.56 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arjan Verhagen | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:30.15 | 13.13 | ||
2 | Rianne Goselink | Middelaar | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 02:34.15 | 12.79 | ||
3 | Coen Wiers | Etten-Leur | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:09.18 | 10.42 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ruud de Kemp | Almere | Classic route (120 km) - Mannen | 02:40.16 | 12.31 | ||
2 | Fred Zuijdervliet | Hilversum | Classic route (120 km) - Mannen | 02:52.17 | 11.45 | ||
3 | Ries Zuijdervliet | Hilversum | Classic route (120 km) - Mannen | 02:52.17 | 11.45 | ||
4 * | Michel de Ruijter | Hilversum | Classic route (120 km) - Mannen | 02:54.17 | 11.32 | ||
5 * | Hans de Waard | Eemnes | Classic route (120 km) - Mannen | 03:05.18 | 10.64 | ||
6 * | Jacqueline Zuijdervliet | Eemnes | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:23.20 | 9.70 | ||
7 * | Susan van der Wal | Hilversum | Classic route (120 km) - Vrouwen | 04:08.24 | 7.94 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rik Broer | Almen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:20.14 | 14.07 | ||
2 | Jos van Keeken | Zutphen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:32.15 | 12.96 | ||
3 | Germ Boersma | Zutphen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:34.21 | 9.20 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gijs Wasseveld | Zutphen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:32.15 | 12.96 | ||
2 | David Nummerdor | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:53.17 | 11.38 | ||
3 | Petra Strijker | Hengelo Ov | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:01.18 | 10.88 | ||
4 * | Tjeerd Roosjen | Hengelo Ov | Classic route (120 km) - Mannen | 03:07.18 | 10.53 | ||
5 * | Rick Teunissen | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:28.20 | 9.47 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paul Janse | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 02:11.13 | 15.03 | ||
2 | Bart Stienissen | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:43.16 | 12.08 | ||
3 | Ruud Erdkamp | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:34.21 | 9.20 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erwin Loomeyer | Sneek | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:41.16 | 12.23 | ||
2 | Wilma Loomeyer | Sneek | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 02:55.17 | 11.25 | ||
3 | Stijn Metzemaekers | Lent | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:57.17 | 11.13 | ||
4 * | Paul Metzemaekers | Angeren | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:26.20 | 9.56 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hans Kralt | Oegstgeest | Classic route (120 km) - Mannen | 02:14.13 | 14.70 | ||
2 | Danny Haring | Oegstgeest | Classic route (120 km) - Mannen | 03:04.18 | 10.70 | ||
3 | Bert Klaasen | Oegstgeest | Classic route (120 km) - Mannen | 03:15.19 | 10.10 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikky Alberts | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 02:36.15 | 12.62 | ||
2 | Lian van Doorn | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 02:59.17 | 11.00 | ||
3 | Hilde Bruinsma | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:01.18 | 10.88 | ||
4 * | Eline Venema | 's-Gravenhage | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:09.18 | 10.42 | ||
5 * | Muly vanderMull | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:15.19 | 10.10 | ||
6 * | Ingrid Elderson | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:15.19 | 10.10 | ||
7 * | Margot de Regt | Lent | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:16.19 | 10.05 | ||
8 * | Karlien Wilmer | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:21.20 | 9.80 | ||
9 * | Madeleen Pril | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:23.20 | 9.70 | ||
10 * | Fieke van Kuijk | 's-Gravenhage | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:26.20 | 9.56 | ||
11 * | Eva Langelaan | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:59.23 | 8.24 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pedro Peters | Groesbeek | Classic route (120 km) - Mannen | 02:38.15 | 12.46 | ||
2 | Damian Hunia | Groesbeek | Classic route (120 km) - Mannen | 02:49.16 | 11.65 | ||
3 | Ronald Pouwels | Malden | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:12.19 | 10.26 | ||
4 * | Robert Oort | Weurt | Classic route (120 km) - Mannen | 03:20.20 | 9.85 | ||
5 * | Adwin Sap | Boxmeer | Classic route (120 km) - Mannen | 03:35.21 | 9.16 | ||
6 * | Ellis Ghielen | Pluryn | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:36.21 | 9.12 | ||
7 * | Sebastiaan Razing | Pluryn | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:47.22 | 8.67 | ||
8 * | Lotte Tunnissen | Boxmeer | Classic route (120 km) - Vrouwen | 04:02.24 | 8.14 | ||
9 * | Harindra FERNANDO | Mook | Classic route (120 km) - Mannen | 04:05.24 | 8.04 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bert Depenbrock | Oss | Classic route (120 km) - Mannen | 02:40.16 | 12.31 | ||
2 | Jos Rademakers | Oijen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:53.17 | 11.38 | ||
3 | Viola Peulen | Oijen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:06.18 | 10.59 | ||
4 * | Elsbeth van der Bruggen | Oijen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:08.18 | 10.47 | ||
5 * | Ronald Lolkema | Wijchen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:22.20 | 9.75 | ||
6 * | Pascal keijzers | Oss | Classic route (120 km) - Mannen | 03:36.21 | 9.12 | ||
7 * | Franka keijzers | Oss | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:51.23 | 8.52 | ||
8 * | Babs Depenbrock-Ruijters | Oss | Classic route (120 km) - Vrouwen | 04:12.25 | 7.81 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Feddo Wouters | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:46.16 | 11.86 | ||
2 | Rene Balfoort | Montfoort | Classic route (120 km) - Mannen | 02:51.17 | 11.52 | ||
3 | Fang-Hsiu Liu | Nijmegen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:03.18 | 10.76 | ||
4 * | Armando Plantaz | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:05.18 | 10.64 | ||
5 * | Ellen Tomas | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:06.18 | 10.59 | ||
6 * | Felix van der Wissel | Ommeren | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:23.20 | 9.70 | ||
7 * | Richard Huisman | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:24.20 | 9.65 | ||
8 * | Theo Knipping | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:29.20 | 9.42 | ||
9 * | Danielle Jaspers | Ommeren | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:44.22 | 8.79 | ||
10 * | Geert-Jan van Moorsel | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:46.22 | 8.71 | ||
11 * | Pieter Meeuwissen | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:53.23 | 8.45 | ||
12 * | Ursula Roest | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 06:05.36 | 5.40 | ||
13 * | Francine Geerts | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 06:10.37 | 5.32 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justin Pors | Haarlem | Classic route (120 km) - Mannen | 02:20.14 | 14.07 | ||
2 | Sebastien Bruis | Rotterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 03:13.19 | 10.20 | ||
3 | David Saldi | Dordrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 03:15.19 | 10.10 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frank Teeuwen | Kudelstaart | Classic route (120 km) - Mannen | 02:53.17 | 11.38 | ||
2 | Ruud van Wees | Kudelstaart | Classic route (120 km) - Mannen | 02:56.17 | 11.19 | ||
3 | Frans van Berkel | Kudelstaart | Classic route (120 km) - Mannen | 03:02.18 | 10.82 | ||
4 * | Dre Maas | Kudelstaart | Classic route (120 km) - Mannen | 03:25.20 | 9.61 | ||
5 * | Andre Stam | Beverwijk | Classic route (120 km) - Mannen | 03:42.22 | 8.87 | ||
6 * | Rinus Bon | Kudelstaart | Classic route (120 km) - Mannen | 04:06.24 | 8.00 | ||
7 * | Karlijn Nobel | Haarlem | Classic route (120 km) - Vrouwen | 04:56.29 | 6.65 | ||
8 * | Ernest Nobel | Kudelstaart | Classic route (120 km) - Mannen | 05:33.33 | 5.91 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Egbert Kemps | Malden | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:47.16 | 11.79 | ||
2 | Pieterkees Bom | Ede Gld | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:59.17 | 11.00 | ||
3 | Stefan Hardeman | Ede Gld | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:08.18 | 10.47 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wim van der Hoek | Renkum | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:52.17 | 11.45 | ||
2 | Anja van Boxtel | Renkum | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 02:59.17 | 11.00 | ||
3 | Javier Rodriguez Soto | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:04.18 | 10.70 | ||
4 * | Ron van Lammeren | Ede Gld | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:09.18 | 10.42 | ||
5 * | Han ten Dam | Ede Gld | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 05:10.31 | 6.35 | ||
6 * | Martijn Spanninga | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 05:35.33 | 5.88 | ||
7 * | Kim ten Dam | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 06:36.39 | 4.97 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Coen Pouls | 's-Gravenhage | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:31.15 | 13.04 | ||
2 | Thomas Vries | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:35.15 | 12.70 | ||
3 | Tamara van Lith | 's-Gravenhage | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:49.22 | 8.60 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel Aukes | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:50.17 | 11.58 | ||
2 | Lennert Savenije | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:53.17 | 11.38 | ||
3 | Maarten Savenije | Duiven | Classic route (120 km) - Mannen | 03:17.19 | 10.00 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wouter Noest | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:46.16 | 11.86 | ||
2 | Ernst Beun | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:11.19 | 10.31 | ||
3 | Renee Noest | Oegstgeest | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:15.19 | 10.10 | ||
4 * | Anne Oonk | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Vrouwen | 03:18.19 | 9.95 | ||
5 * | Willem de Goede | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:32.21 | 9.29 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacco Kempenaar | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 02:51.17 | 11.52 | ||
2 | Cees Zielman | Gendt | Classic route (120 km) - Mannen | 03:09.18 | 10.42 | ||
3 | Janine Zielman | Gendt | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:12.19 | 10.26 | ||
4 * | Ankie Buijk | Wageningen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:32.21 | 9.29 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacqueline van den Bos | Maastricht | Classic route (120 km) - Vrouwen | 02:49.16 | 11.65 | ||
2 | Malou Menting | Utrecht | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:02.18 | 10.82 | ||
3 | Anouk Veltmaat | Wijchen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:31.21 | 9.33 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peter van Barneveld | Houten | Classic route (120 km) - Mannen | 02:39.15 | 12.38 | ||
2 | Brigitte van Barneveld | Houten | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:07.18 | 10.53 | ||
3 | Eric Stutterheim | Leusden | Classic route (120 km) - Mannen | 03:46.22 | 8.71 | ||
4 * | Bart Lansdorp | Leusden | Classic route (120 km) - Mannen | 03:47.22 | 8.67 | ||
5 * | Peter Kragten | Utrecht | Classic route (120 km) - Mannen | 04:37.27 | 7.11 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Merijn Westhoff | Neede | Classic route (120 km) - Mannen | 02:57.17 | 11.13 | ||
2 | Raymond Kettering | Neede | Classic route (120 km) - Mannen | 03:06.18 | 10.59 | ||
3 | Eva Heijmen | Huissen | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:34.21 | 9.20 | ||
4 * | Lyonne Wisseborn | Neede | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 04:09.24 | 7.91 | ||
5 * | Sanne Rust | Huissen | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 05:30.33 | 5.97 | ||
6 * | Nienke Westhoff-Atema | Neede | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 07:22.44 | 4.46 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rick Boer | Deventer | Classic route (120 km) - Mannen | 02:28.14 | 13.31 | ||
2 | Henk Brouwer | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 03:14.19 | 10.15 | ||
3 | Marc van Dongen | Duiven | Classic route (120 km) - Mannen | 03:59.23 | 8.24 | ||
4 * | Maaike Nieuwenhuis | Nijmegen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 05:25.32 | 6.06 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wouter van der Leeuw | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:17.13 | 14.37 | ||
2 | Michel Rossi | Baarle-Nassau | Classic route (120 km) - Mannen | 03:41.22 | 8.91 | ||
3 | Theo de Wit | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:48.22 | 8.64 | ||
4 * | Mario van Loon | Baarle-Nassau | Classic route (120 km) - Mannen | 04:08.24 | 7.94 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thijmen Klop | 's-Heerenberg | Classic route (120 km) - Mannen | 02:31.15 | 13.04 | ||
2 | Ronald van Hummel | Westervoort | Classic route (120 km) - Mannen | 02:57.17 | 11.13 | ||
3 | Stefan Bolder | Breda | Classic route (120 km) - Mannen | 04:34.27 | 7.19 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carlijn Hendriks | Utrecht | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:18.19 | 9.95 | ||
2 | Marieke Scheijbeler | 's-Gravenhage | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:22.20 | 9.75 | ||
3 | Rose Koopman | Amsterdam | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:29.20 | 9.42 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adrie van den Heuvel | Hoevelaken | Classic route (120 km) - Mannen | 03:08.18 | 10.47 | ||
2 | Johan Lankamp | Hoevelaken | Classic route (120 km) - Mannen | 03:21.20 | 9.80 | ||
3 | Sjaak van der Wal | Hoevelaken | Classic route (120 km) - Mannen | 03:42.22 | 8.87 | ||
4 * | Ron de Jong | Amersfoort | Classic route (120 km) - Mannen | 03:42.22 | 8.87 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ad Mommer | Eindhoven | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:03.18 | |||
2 | Albert Nab | Ede Gld | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:20.20 | |||
3 | Adriaan Lam | Barneveld | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 04:08.24 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaap de Graaf | Nijkerk Gld | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:17.19 | 10.00 | ||
2 | Marty Hendriksen | bikeparts247.nl | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:44.22 | 8.79 | ||
3 | Jan Gerritsen | Nijkerk Gld | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:44.22 | 8.79 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | John Rouweler | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:12.19 | 10.26 | ||
2 | Paul Vaarhorst | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:53.23 | 8.45 | ||
3 | Marc Veldkamp | Best | Classic route (120 km) - Mannen | 03:56.23 | 8.34 | ||
4 * | Jan de wit | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 05:13.31 | 6.29 | ||
5 * | Eduard Doeschotte | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 05:16.31 | 6.23 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilfred krebbers | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:23.20 | 9.70 | ||
2 | Richard Kersten | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:33.21 | 9.25 | ||
3 | Frans Hellegers | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 04:10.25 | 7.88 | ||
4 * | John Gerrits | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 06:23.38 | 5.14 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luc Hegeman | Huissen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:19.19 | 9.90 | ||
2 | Chantal Hegeman | Huissen | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 04:07.24 | 7.97 | ||
3 | Jan Jeurissen | Huissen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 04:21.26 | 7.54 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Freek Smets | Haps | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:08.18 | 10.47 | ||
2 | Hans Smets | Haps | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:09.18 | 10.42 | ||
3 | Eline Smets | Nijmegen | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 05:52.35 | 5.59 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carlos Dinis da Rosa | Rotterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 02:39.15 | 12.38 | ||
2 | Remco Lubbelinkhof | Puttershoek | Classic route (120 km) - Mannen | 03:39.21 | 8.99 | ||
3 | Emile van der Burg | Krimpen aan den IJssel | Classic route (120 km) - Mannen | 05:54.35 | 5.56 | ||
4 * | John barendrecht | Puttershoek | Classic route (120 km) - Mannen | 05:58.35 | 5.50 | ||
5 * | Peter van Scheijndel | Ammerstol | Classic route (120 km) - Mannen | 06:32.39 | 5.02 | ||
6 * | Jan-Paul van Gemeren | Krimpen aan den IJssel | Classic route (120 km) - Mannen | 08:30.51 | 3.86 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kelly Kersten | Nijmegen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:20.20 | 9.85 | ||
2 | Henk Geurts | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 03:47.22 | 8.67 | ||
3 | Stephanie Wolff | Nijmegen | Classic route (120 km) - Vrouwen | 05:52.35 | 5.59 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benny Schulte | Almere | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:21.20 | 9.80 | ||
2 | Adrie van Zundert | Duiven | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:55.23 | 8.38 | ||
3 | Sjaak Sneek | Amsterdam | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 05:47.34 | 5.67 | ||
4 * | Scipio Maas | Purmerend | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 06:38.39 | 4.95 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sonja Romeijn | Roosendaal | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:38.21 | 9.03 | ||
2 | Elke Theunis | Roosendaal | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 04:34.27 | 7.19 | ||
3 | Ans Franken | Roosendaal | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 05:32.33 | 5.93 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arna van Stein | Made | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 05:26.32 | 6.04 | ||
2 | Richard van Stein | Made | Classic route (120 km) - Mannen | 05:45.34 | 5.71 | ||
3 | Andre Godschalk | Oosterhout Nb | Classic route (120 km) - Mannen | 06:24.38 | 5.13 | ||
4 * | Jacco Peters | Oosterhout Nb | Classic route (120 km) - Mannen | 06:29.38 | 5.06 | ||
5 * | Wilbert Tempelaars | Oosterhout Nb | Classic route (120 km) - Mannen | 07:35.45 | 4.33 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thijs van Bree | Uden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:49.10 | 18.07 | ||
2 | Luc Heijl | Uden | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:16.13 | 14.48 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ed Hasselman | Amsterdam | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 02:19.13 | 14.17 | ||
2 | Nicolien Sauerbreij | Amsterdam | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 02:28.14 | 13.31 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joris Vrielink | Monnickendam | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:21.14 | 13.97 | ||
2 | Jan-Willem Blok | Haarlem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:31.15 | 13.04 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Theo Onderwater | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:06.12 | 15.63 | ||
2 | Ron Winder | Limmen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 03:01.18 | 10.88 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wietse Roozendaal | Zevenaar | Classic route (120 km) - Mannen | 02:02.12 | 16.14 | ||
2 | Nicky Thomassen | Zevenaar | Classic route (120 km) - Mannen | 03:06.18 | 10.59 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bob Meeuwissen | Nunhem | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:17.13 | 14.37 | ||
2 | Harry Tromp | Haelen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:57.17 | 11.13 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | René Vugts | Nijmegen | Classic route (120 km) - Mannen | 02:43.16 | 12.08 | ||
2 | Tom Kokke | Lent | Classic route (120 km) - Mannen | 02:44.16 | 12.01 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roald Jansen | Elst Gld | Classic route (120 km) - Mannen | 03:05.18 | 10.64 | ||
2 | Geert-Jan Sweers | Elst Gld | Classic route (120 km) - Mannen | 03:08.18 | 10.47 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kneel van den Eijkel | Katwijk Zh | Classic route (120 km) - Mannen | 03:02.18 | 10.82 | ||
2 | Petra Hoek | Katwijk Zh | Classic route (120 km) - Vrouwen | 03:15.19 | 10.10 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert van der Ham | Cuijk | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:18.13 | 14.27 | ||
2 | Evert de Ruiter | Cuijk | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 04:38.27 | 7.08 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Floris van den Brand | Amsterdam | Classic route (120 km) - Mannen | 02:30.15 | 13.13 | ||
2 | Chris Mulder | Amsterdam | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 05:41.34 | 5.77 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baudewijn Van Gucht | Bornem | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:35.21 | 9.16 | ||
2 | Eddy Ivens | Puurs | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 04:56.29 | 6.65 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert van't Hoenderdaal | Krimpen aan den IJssel | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:16.19 | 10.05 | ||
2 | Margot van't Hoenderdaal | Krimpen aan den IJssel | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 08:02.48 | 4.09 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dick van der Bruggen | Oijen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 01:54.11 | 17.27 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Allard van Lingen | Nijmegen | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:11.13 | 15.03 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael Grosse Holtforth | Kalkar | Classic route (120 km) - Mannen | 02:23.14 | 13.77 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wim Klei | Amsterdam | Pro Challenge route (160 km) - Mannen | 02:53.17 | 11.38 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janine Liefers | Cuijk | Bourgondische route (75 km) - Vrouwen | 03:10.19 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edo Nauta | Persingen | Bourgondische route (75 km) - Mannen | 03:27.20 | 9.51 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ruud de Bie | Arnhem | Classic route (120 km) - Mannen | 03:32.21 | 9.29 |
# | Naam | Woonplaats | Onderdeel | Tijd | Snelheid (km/u) | Stats | Cert |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joris de Jong | Vught | Classic route (120 km) - Mannen | 03:35.21 | 9.16 |