Ronde van Nijmegen op 13-05-2012
Klassementen
Open filter
Deelnemer zoeken
Top 5
Per geslacht
Klimtijdrit Bourgondische route 60km
Per geslacht
Selecteer
Mannen
Vrouwen
Per plaats
Selecteer
Abcoude
Almere
Amersfoort
Amsterdam
Antwerpen
Arnhem
Baarn
Barendrecht
Bemmel
Beneden-Leeuwen
Best
Bilthoven
Blaricum
Blokker
Breda
Broekland Ov
Bunschoten-Spakenburg
Bussum
Castricum
Cuijk
De Bilt
De Meern
Dordrecht
Eck en Wiel
Egmond aan den Hoef
Egmond-Binnen
Eindhoven
Elst Gld
Etten-Leur
Ewijk
Groesbeek
Heerenveen
Heiloo
Helmond
Hilversum
Hoogeveen
Huizen
Leiden
Lent
Lisse
Loenen aan de Vecht
Maarssen
Millingen aan de Rijn
Moergestel
Nieuw-Vennep
Nieuwkoop
Nijmegen
Nunspeet
Oeffelt
Oosterbeek
Oss
Overasselt
Purmerend
Ravenstein
Ridderkerk
Roosendaal
Rosmalen
Rotterdam
Rucphen
Sint Agatha
Sint-Oedenrode
Someren
Spijkenisse
Tiel
Tilburg
Ubbergen
Uden
Uitgeest
Utrecht
Veldhoven
Vianen Nb
Voorschoten
Vught
Wageningen
Wapenveld
Wijhe
Wilnis
Zwolle
Overall klassement
Klimtijdrit Classic route 110km
Per geslacht
Selecteer
Mannen
Vrouwen
Per plaats
Selecteer
's Gravenmoer
's-Gravenhage
's-Hertogenbosch
Aalsmeer
Aalten
Abcoude
Afferden Gld
Afferden Lb
Almere
Alphen aan den Rijn
Amersfoort
Amstelveen
Amsterdam
Amsterdam Zuidoost
Angeren
Antwerpen
Apeldoorn
Arkel
Arnhem
Asperen
Assen
Assendelft
Asten
Badhoevedorp
Bakel
Barendrecht
Beek en Donk
Beek Lb
Beek-Ubbergen
Bemelen
Bemmel
Bennekom
Benningbroek
Berg en Dal
Berghem
Berkel en Rodenrijs
Berlicum Nb
Best
Beugen
Beuningen Gld
Beusichem
Beverwijk
Bilthoven
Bloemendaal
Boxmeer
Boxtel
Breda
Broek op Langedijk
Brunssum
Bussum
Cuijk
Culemborg
De Bilt
De Meern
Deinum
Delft
Den Dolder
Deurne
Deventer
Diemen
Dieren
Doetinchem
Doorwerth
Dordrecht
Dronten
Drunen
Edam
Eelderwolde
Eemnes
Eindhoven
Elst Gld
Enkhuizen
Enschede
Etten-Leur
Geijsteren
Gemert
Giesbeek
Gieten
Goirle
Gouda
Goutum
Grave
Groesbeek
Groningen
Grubbenvorst
Haalderen
Haarlem
Ham
Harlingen
Harmelen
Heemskerk
Heemstede
Heerenveen
Heerhugowaard
Heesch
Heiloo
Hellevoetsluis
Helmond
Heteren
Heukelum
Hilvarenbeek
Hilversum
Hoeven
Hoorn Nh
Horst
Houten
Huissen
Huizen
IJsselstein Ut
Ilpendam
Ingen
Joure
Julianadorp
Katwijk Zh
Kudelstaart
Lambertschaag
Laren Nh
Lathum
Leerdam
Leeuwarden
Leiden
Leiderdorp
Lelystad
Lent
Lettele
Leunen
Lichtenvoorde
Liempde
Lith
Loosdrecht
Lutjegast
Maarssen
Maartensdijk
Maastricht
Makkum Fr
Malden
Marknesse
Meppel
Middelburg
Middelharnis
Mijdrecht
Millingen aan de Rijn
Moergestel
Molenhoek Lb
Monnickendam
Naaldwijk
Naarden
Nederasselt
Nieuwegein
Nieuwkoop
Nijkerk Gld
Nijmegen
Noordwijk Zh
Nuenen
Odijk
Oeffelt
Oirschot
Oisterwijk
Oldekerk
Oost West en Middelbeers
Oosterbeek
Oosterhout Gld
Oosterhout Nb
Oostkerke
Oss
Oudenbosch
Ouderkerk aan de Amstel
Oudorp Nh
Overasselt
Overveen
Poeldijk
Purmerend
Raamsdonksveer
Ravenstein
Reduzum
Rhoon
Ridderkerk
Riegelsberg
Rijsbergen
Rijswijk Zh
Roden
Rosmalen
Rotterdam
Rozendaal
Sambeek
Santpoort-Zuid
Schiedam
Schiffweiler
Schoonhoven
Sint Anthonis
Sittard
Sleen
Smilde
Sneek
Soest
Son
Spijkenisse
Ter Aar
Tiel
Tilburg
Ubach Palenberg
Ubbergen
Uithoorn
Utrecht
Varsseveld
Veenendaal
Veghel
Veldhoven
Velp Gld
Venlo
Venray
Vessem
Vinkel
Vinkeveen
Vleuten
Vlissingen
Voorthuizen
Vorden
Vries
Vught
Waalre
Waalwijk
Waddinxveen
Wageningen
Wanssum
Warnsveld
Wateringen
Weesp
Wehl
Werkhoven
Westendorp
Westeremden
Westervoort
Weurt
Wijchen
Wijdewormer
Wijhe
Wijk bij Duurstede
Wilnis
Wilp Gld
Winsum Fr
Winterswijk
Woerden
Wolvega
Woudenberg
Zaandam
Zaltbommel
Zeewolde
Zeist
Zetten
Zevenhoven
Zevenhuizen Zh
Zoetermeer
Zuidland
Zuidoostbeemster
Zutphen
Zwijndrecht
Zwolle
Overall klassement
Klimtijdrit Pro Challenge route 170km
Per geslacht
Selecteer
Mannen
Vrouwen
Per plaats
Selecteer
's Gravenmoer
's-Gravenhage
's-Hertogenbosch
Aalsmeer
Achterveld
Alkmaar
Almere
Alphen aan den Rijn
Amersfoort
Amstelveen
Amsterdam
Amsterdam Zuidoost
Andelst
Andijk
Anna Paulowna
Apeldoorn
Arnhem
Arum
Assendelft
Austerlitz
Barendrecht
Barneveld
Bavel
Bedum
Beek-Ubbergen
Bellingwolde
Bemmel
Bergen
Bergen op Zoom
Bergharen
Berkhout
Berlicum Nb
Best
Beuningen Gld
Bilthoven
Blijham
Breda
Breukelen Ut
Brielle
Brunssum
Buitenkaag
Bunnik
Bunschoten-Spakenburg
Bussum
Castricum
Cuijk
De Meern
De Wijk
Delfgauw
Delft
Den Hoorn Zh
Deventer
Didam
Diemen
Diepenveen
Doetinchem
Doorn
Driebergen-Rijsenburg
Drouwen
Duiven
Ede Gld
Eelde
Eemnes
Eindhoven
Elst Gld
Elst Ut
Enkhuizen
Ens
Etten-Leur
Geldermalsen
Geldrop
Genderen
Gendt
Grave
Groenlo
Groningen
Grubbenvorst
Haarlem
Harlingen
Hasselt
Hauwert
Heelsum
Heemstede
Heerenveen
Heerhugowaard
Helmond
Hengelo Gld
Herveld
Heukelum
Hillegom
Hilversum
Hobrede
Hoek van Holland
Hoeven
Hoogeloon
Hoogeveen
Hoogland
Hoorn Nh
Houten
Huissen
Huizen
IJhorst
IJsselstein Ut
Isselburg
Kaatsheuvel
Katwijk Zh
Kerkrade
Landsmeer
Langelille
Lattrop-Breklenkamp
Leerdam
Leersum
Leeuwarden
Leiden
Leiderdorp
Leimuiden
Lelystad
Lent
Leusden
Leuth
Lichtenvoorde
Lijnden
Lisse
Lopik
Maasmechelen
Maastricht
Malden
Medemblik
Melderslo
Menaam
Meppel
Moergestel
Molenhoek Lb
Mook
Muiden
Muiderberg
Musselkanaal
Nieuw-Vennep
Nieuwkoop
Nijmegen
Nootdorp
Nunspeet
Obdam
Oegstgeest
Oisterwijk
Oldenzaal
Ommen
Ooij
Oosterbeek
Oss
Oude Wetering
Oudenbosch
Ouderkerk aan de Amstel
Overasselt
Overveen
Pijnacker
Polsbroek
Purmerend
Rijnsburg
Rijpwetering
Rijssen
Roelofarendsveen
Roermond
Rosmalen
Rotterdam
Rozenburg Zh
Rucphen
Santpoort-Zuid
Sauwerd
Schijndel
Schoonrewoerd
Sint Anthonis
Sint Hubert
Sint-Annaland
Sleen
Soest
Spanbroek
Sprang-Capelle
Stadskanaal
Steenwijk
Stiens
Stramproy
Tiel
Tilburg
Tynaarlo
Ubbergen
Uitgeest
Uithoorn
Ulft
Ureterp
Ursem
Utrecht
Valkenburg Zh
Valkenswaard
Varsseveld
Veenendaal
Veldhoven
Velp Gld
Venray
Vledderveen Gn
Vleuten
Volkel
Voorschoten
Vries
Vught
Waalwijk
Waarland
Waddinxveen
Wageningen
Wassenaar
Wateringen
Weert
Weesp
Wehl
Westbeemster
Westendorp
Westeremden
Westervoort
Wijchen
Wilnis
Winsum Gn
Winterswijk
Woerden
Wognum
Zaandam
Zaandijk
Zaltbommel
Zeewolde
Zeist
Zetten
Zevenaar
Zoetermeer
Zuidoostbeemster
Zutphen
Zwaagdijk
Zwammerdam
Zwartsluis
Zwolle
Overall klassement
Team klassementen
Teamklassement